• ייצור ובניה של חדרי קירור -חברת אפקור מייצרת ומשווקת ובונה חדרי קירור תוך שימוש בטכנולוגיה חדשנית של החברה, הכוללת שימוש בפאנלים ידידותיים לסביבה .
  • חדרי הקירור של חברת אפקור כוללות דפיוזר פנימי לפיזור הקור בחלל או בחדר או חדרי הקירור, ויחידה חיצונית הכוללת מדחס ורכיבים נוספים והכל במארז אחד (כמו למשל במזגן חלון).
  • הטמפרטורות בחדרי הקירור נעות בין (22-) ל(5+) מעלות צלזיוס.
  • מקרר  נייד

שיטת עבודה זו של חברת אפקור מאפשרת העברה של מערכת הקירור בין החדרים השונים ועל ידי כך מאפשרת הרכבה ללא הוצאות נוספות. מדובר בפתרון אידיאלי עבור כל מי זקוק לקירור מהיר, מבלי להיות תלוי בטכנאים שיבואו להרכיב את המערכת.כמו כן הקמת מפעלי מזון ומטבחים,

 בנוסף, היחידה הקומפקטית מגיעה במארז אחד והינה חסכונית גם מבחינת הצנרת.

כמו כן, פיתחה אפקור חדרי קירור ניידים המיועדים לתעשיות שונות לרבות תעשיות המזון והתעשייה הביטחונית, חדרי קירור אלו מהווים פתרון מושלם גם עבור עסקי הקייטרינג והם מתאימים לצורך העברת סחורה בקירור ומקררים ניידים 12/24 V  לרכב.

חדרי הקירור הניידים ניתנים להרכבה עצמית, ועל כן אידיאלים לשימוש לכל צורך ומטרה, כאשר ניתן להעבירם בקלות ממקום למקום על ידי העמסה וגרירה של החדר קירור למקום הרצוי ולאחר מכן ניתן להעביר את החדר קירור על ידי הזזה שמתאפשרת הודות לגלגלים המורכבים על החדר הקירור הנייד .

 

לוח  בקרה  מקרר נייד

 

 

 

 

מקרר נייד

 

חלק פנימי מקרר נייד

 

רצפה לחדר קירור בציפוי אפוקסי